Kontakt | Sklep internetowy Profhome

Kontakt


Dziękujemy, że wybrałeś sklep internetowy Profhome! Odpowiedzi na pytania dotyczące dostawy oraz opłaty za towar znajdziesz w zakładkach "Dostawa" oraz "Formy płatności". Zakładka "Pomoc" rozwieje wątpliwości dotyczące składania zamówienia.
Bardziej szczegółową informację możesz uzyskać od pracowników biura obsługi naszego sklepu internetowego. Menedżerowie oraz projektanci pomogą Ci dokonać wyboru, odpowiedzą na wszystkie pytania, a także udzielą informacji o:

  1. danych towaru;
  2. składaniu zamówienia;
  3. kosztach i terminie dostawy;
  4. możliwości otrzymania rabatu w zakupach hurtowych;
  5. zamawianiu wzorów;

Pytania możesz kierować do nas:

  • Wypełniając formularz kontaktowy: W tym celu należy wypełnić pola obowiązkowe, które oznaczone są *, oraz zostawić komentarz z pytaniami.
  • Telefonicznie: Na tej stronie podane zostały numery telefonów obsługi klienta sklepu internetowego Profhome. Opłata za połączenie pobierana jest według taryf lokalnych. Konsultacja udzielana jest w następujących językach: angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, niemiecki oraz francuski.
  • Wysyłając e-mail: Możesz się z nami skontaktować, wysyłając e-mail. Najszybciej jak to możliwe odpowiemy na nurtujące Ciebie pytanie.

Skorzystaj z jednej z tych możliwości i przekonaj się o jakości usług w naszym sklepie internetowym Profhome! Udanych zakupów!

Röntgenstr. 8
40699 Erkrath

+49(0)2104-83311-22

info@profhome.pl

Poniedziałek - Piątek, 10:00 – 16:00

Wpisz aktualny e-mail
Wpisz temat
Wpisz wiadomość
* To pole jest obowiązkowe